Skip Esports

Live Scores

Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 01' Benfica (lion) Esports 0-0 Inter (Senior) Esports
Futbal Austrália - Nový Južný Wales - NPL - ženy 01' Illawarra Stingrays ženy 0-0 Gladesville Ravens ženy
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 01' Sevilla (Arcos) Esports 0-0 AC Milan (Koftovsky) Esports
Futbal Česká republika - Juniorská liga 02' České Budéjovice U19 [7] České Budéjovice U19 0-0 Dukla Praha U19 [6] Dukla Praha U19
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu 0-0 Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki 0-0 Jubilo Iwata Jubilo Iwata
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' Omiya Ardija Omiya Ardija 0-0 Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' Kagoshima United Kagoshima United 0-0 Tokyo Verdy Tokyo Verdy
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu 0-0 Machida Zelvia Machida Zelvia
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' FC Imabari FC Imabari 1-0 Vissel Kobe Vissel Kobe
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' Matsumoto Y FC Matsumoto Y FC 0-0 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' YSCC YSCC 0-0 FC Tokyo FC Tokyo
Futbal Japonsko - Pohár J-League 04' Iwaki SC Iwaki SC 0-0 Albirex Niigata Albirex Niigata
Futbal Portugalská liga U19 04' Tondela U19 Tondela U19 0-0 Santa Clara U19
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 04' Argentina (labotryas) Esports 1-1 Netherlands (Flewless_phoenix) Esports
Futbal India - R League - Divízia A 04' Champion Maker Club Ajmer 0-1 Brothers United FC
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 05' Germany (Upcake22) Esports 1-0 Portugal (sane4ek8) Esports
Futbal Poľsko - liga juniorov 05' Warta Poznan U19 [5] Warta Poznan U19 0-0 Gornik Zabrze U19 [4] Gornik Zabrze U19
Futbal Grécko - Superliga 2 U19 05' Kallithea U19 0-0 Ionikos U19
Futbal India - Delhi Senior Division 06' Hindustan FC 0-0 Uttrakhand
Futbal Portugalsko - Campeonato Nacional - ženy 06' [10] Famalicao ženy 0-0 Racing Power ženy [4]
Futbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06' Roma (Aladdin) Esports 4-3 Inter (Nazario) Esports
Futbal e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra 06' France (Walter) Esports 2-2 England (Palas) Esports
Futbal Juhokórejský pohár 06' Seongnam FC Seongnam FC 0-0 Suwon FC Suwon FC
Futbal e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra 06' Portugal (Donatello) Esports 0-1 Italy (Odin) Esports
Futbal Liga majstrov AFC 06' Ulsan Hyundai [2] Ulsan Hyundai 0-0 Yokohama F-Marinos [1] Yokohama F-Marinos
Futbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 06' Napoli (Boris) Esports 2-1 AC Milan (Panic) Esports
Futbal Juhokórejský pohár 07' Jinju Citizen FC 0-0 Daejeon Hana Citizen Daejeon Hana Citizen
Futbal Chorvátsko - Pohár U19 07' NK Osijek U19 NK Osijek U19 0-0 HNK Gorica U19
Futbal Juhokórejský pohár 07' Gangwon FC Gangwon FC 0-0 Hwaseong FC Hwaseong FC
Futbal Juhokórejský pohár 07' Gimcheon Sangmu FC Gimcheon Sangmu FC 0-0 Busan I Park Busan I Park
Futbal Juhokórejský pohár 07' Jeju United Jeju United 0-0 Cheonan City Cheonan City
Futbal Juhokórejský pohár 07' Daegu FC Daegu FC 0-0 Chungbuk Cheongju Chungbuk Cheongju
Futbal Juhokórejský pohár 07' FC Anyang FC Anyang 0-0 Gimpo FC Gimpo FC
Futbal Juhokórejský pohár 07' Gyeongnam FC Gyeongnam FC 0-0 Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
Futbal Juhokórejský pohár 07' Incheon Utd Incheon Utd 0-0 Gimhae City Gimhae City
Futbal Juhokórejský pohár 08' Mokpo City FC Mokpo City FC 0-0 Bucheon FC 1995 Bucheon FC 1995
Futbal Austrália - FFA Cup - kvalifikácia 33' Western Spirit 1-2 Maroochydore
Futbal Japonsko - Pohár J-League 34' Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe 1-0 Kashima Antlers Kashima Antlers
Futbal Japonsko - Pohár J-League 46' Grulla Morioka FC Grulla Morioka FC 0-0 Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Futbal Srbsko - Liga U19 47' FK Novi Pazar U19 0-0 Spartak Subotica U19 Spartak Subotica U19
Futbal Česká republika - Juniorská liga 48' Slavia Praha U19 [4] Slavia Praha U19 0-1 Sparta Praha U19 [1] Sparta Praha U19
Futbal Rumunsko - Pohár U19 49' CS Dinamo Bucuresti U19 1-0 FC Ceahlaul Piatra Neamt U19
Futbal Austrália - FFA Cup - kvalifikácia 49' South Cardiff 0-7 Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
Futbal Austrália - FFA Cup - kvalifikácia 50' West Wallsend SC 1-2 Lambton Jaffas Lambton Jaffas
Futbal Austrália - NPL Queensland U23 76' Gold Coast United U23 2-4 Rochedale Rovers U23
Futbal Austrália - FFA Cup - kvalifikácia 79' Belconnen United Belconnen United 2-3 Gungahlin Utd Gungahlin Utd
Futbal Austrália - FQPL U23 95' Brisbane Strikers U23 2-3 Moreton City Excelsior B U23
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 [6] Nagasaki Velca 0-0 Hiroshima Dragonflies [4] Hiroshima Dragonflies
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Toyama Grouses [8] Toyama Grouses 0-0 Shibuya Sun Rockers [4] Shibuya Sun Rockers
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Osaka Evessa [7] Osaka Evessa 0-0 Nagoya Diamond Dolphins [2] Nagoya Diamond Dolphins
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 San En Neo Phoenix [1] San En Neo Phoenix 0-0 Shinshu Brave Warriors [7] Shinshu Brave Warriors
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Nagoya Fighting Eagles [5] Nagoya Fighting Eagles 0-0 Kawasaki Brave Thunders [3] Kawasaki Brave Thunders
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Gunma Crane Thunders [4] Gunma Crane Thunders 0-0 Hokkaido [7] Hokkaido
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Ibaraki Robots [8] Ibaraki Robots 0-0 Akita Northern Happinets [5] Akita Northern Happinets
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Kyoto Hannaryz Kyoto Hannaryz 0-0 Shimane Susanoo Magic Shimane Susanoo Magic
Basketbal Japonsko - B League 1 1 - 10:00 Mikawa Seahorses Mikawa Seahorses 0-0 Yokohama B-Corsairs Yokohama B-Corsairs
Basketbal Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. 2 - 04:25 LA Lakers (JABZ) Esports 15-26 MIL Bucks (RAMZ) Esports
Basketbal Filipíny - MPBL 1 - 10:00 Bulacan Kuyas 0-0 Pangasinan Heatwaves
Basketbal Kórea - KBL 1 - 06:53 Dongbu Promy [1] Dongbu Promy 5-4 KCC Egis [5] KCC Egis
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 3 - 02:45 NY Knicks (Moody) Esports 46-51 ORL Magic (blaylockk) Esports
Basketbal Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. 3 - 02:05 MEM Grizzlies (DIMES) Esports 51-42 LA Lakers (SURGEON) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 4 - 00:00 LA Clippers (Lalkoff) Esports 64-82 PHI 76ers (Resarke) Esports
Basketbal Filipíny - PBA Cup 3 - 02:44 Rain or Shine Elasto Painters [7] Rain or Shine Elasto Painters 71-64 NorthPort Batang Pier [5] NorthPort Batang Pier
Volejbal Africké majstrovstvá klubov Fus Rabat 11-8 Equity Bank
Volejbal Filipíny - Spikers Turf Cignal HD Spikers 2-5 D Navigators Iloilo
Volejbal Filipíny NCAA 16-25,25-21 MU Cardinals 0-1 UPHSD Altas
Volejbal Kirgizsko - Majstrovstvá - ženy 25-12 OshMU ženy 16-18 Dordoi ženy
Volejbal Kirgizsko - Národná liga 18-25 Bishkek 16-12 Otor
Bejzbal J. Kórea - KBO 04/17 09:30 KT Wiz [9] KT Wiz 0-1 Kiwoom Heroes [2] Kiwoom Heroes
Bejzbal J. Kórea - KBO 04/17 09:30 Hanwha Eagles [5] Hanwha Eagles 1-0 NC Dinos [3] NC Dinos
Bejzbal J. Kórea - KBO 04/17 09:30 Kia Tigers [1] Kia Tigers 2-0 SSG Landers [4] SSG Landers
Bejzbal J. Kórea - KBO 04/17 09:30 Lotte Giants [10] Lotte Giants 2-0 LG Twins [6] LG Twins
Bejzbal J. Kórea - KBO 04/17 09:30 Doosan Bears [8] Doosan Bears 0-1 Samsung Lions [7] Samsung Lions
Bejzbal Japonsko - NPB liga 04/17 09:00 Orix Buffaloes Orix Buffaloes 1-0 Rakuten Eagles Rakuten Eagles
Bejzbal Japonsko - NPB liga 04/17 09:00 Yokohama Bay Stars Yokohama Bay Stars 1-1 Hiroshima Carp Hiroshima Carp
Bejzbal Japonsko - NPB liga 04/17 09:00 Seibu Lions Seibu Lions 0-1 Chiba Lotte Marines Chiba Lotte Marines
Bejzbal Japonsko - NPB liga 04/17 09:00 Yomiuri Giants Yomiuri Giants 0-2 Hanshin Tigers Hanshin Tigers
Bejzbal Japonsko - NPB liga 04/17 09:00 Yakult Swallows Yakult Swallows 0-0 Chunichi Dragons Chunichi Dragons
Bejzbal Japonsko - NPB liga 04/17 09:00 Softbank Hawks Softbank Hawks 2-2 Nippon Ham Fighters Nippon Ham Fighters
Hádzaná Južná Kórea - 1. liga 42:00 [1] Doosan 18-20 Chungnam [5]
Tenis ATP - Barcelona 0-0 Marco Trungelliti 0-0 Nicolas Jarry
Tenis ITF - M15 - Antalya 0-0 Alessandro Pecci 0-0 Wishaya Trongcharoenchaikul
Tenis ITF - M25 Santa Margherita 0-0 Gabriele Pennaforti 0-0 Michele Ribecai
Tenis ITF - M15 Šymkent 0-0 Aryan Shah 0-0 Grigoriy Lomakin
Tenis ITF - W35 Santa Margherita 0-0 Eleonora Alvisi 0-0 Giulia Carbonaro
Tenis ITF - W15 Monastir 0-0 Yanan Hou 0-0 Michika Ozeki
Tenis ITF - W35 Hammamet 0-0 Viola Turini 0-0 Evelina Takhmazyan
Tenis ITF - M15 Monastir 15-0 Corban Crowther 0-0 Thomas George Brun
Tenis ITF - M15 Azay-le-Rideau 15-0 Tanguy Genier 0-1 Yanis Ghazouani Durand
Tenis ITF - W75 Chiasso 0-15 [318] Diana Marcinkevica 1-0 Leonie Kung [311]
Tenis ITF - W35 Santa Margherita 40-A Stephanie Wagner 0-1 Camilla Gennaro
Tenis ITF - M15 Azay-le-Rideau 30-30 Boris Butulija 1-0 Emile Hudd
Tenis ITF - M25 Hammamet 40-30 Florent Bax 1-2 Giuseppe Tresca
Tenis ITF - W35 Santa Margherita 0-15 Melania Delai 1-2 Nahia Berecoechea
Tenis ITF - W75 Koper 40-A [221] Lina Gjorcheska 1-1 Anca Alexia Todoni [191]
Tenis ITF - M15 Telde 15-30 Yaroslav Demin 1-2 Jonathan Mridha
Tenis ITF - W15 Telde 15-0 Lucie Pawlak 2-3 Angelina Voloshchuk
Tenis ITF - M25 Hammamet 0-0 Francesco Cano 0-0 Sandro Kopp
Tenis ITF - W15 Monastir 0-15 Polina Leykina 2-3 Marie Villet
Tenis ITF - M15 - Antalya 0-15 Max Schoenhaus 2-2 Kaya Arinc
Tenis WTA - Rouen 15-15 [94] Varvara Gracheva 5-2 Viktoriya Tomova [81]
Tenis WTA - Oeiras 40-40 [163] Suzan Lamens 2-3 Emiliana Arango [122]
Tenis WTA - Rouen 30-30 [85] Nao Hibino 2-5 Elena-Gabriela Ruse [162]
Tenis Challenger - Oeiras 40-30 [214] Franco Agamenone 2-4 Dennis Novak [217]
Tenis ITF - W75 Koper 30-30 Nina Potocnik 5-1 Ivana Sebestova
Tenis ITF - M15 Telde 15-30 Mario G Fernandez 4-2 Iliyan Radulov
Tenis ITF - M15 Šymkent 40-40 [403] Eric Vanshelboim 2-3 Manish Sureshkumar [413]
Tenis ITF - W15 Telde 15-40 Tilwith Di Girolami 2-3 Joelle Lilly Sophie Steur
Tenis WTA - Oeiras 15-0 [82] Bernarda Pera 3-6,1-0 Tena Lukas [212]
Tenis ITF - M15 Telde 30-30 Martin Klizan 6-1,1-0 Sander Jong
Tenis ITF - M15 Šymkent 0-0 Jordi Garcia Mestre 5-2 Iliyas Maratuly
Tenis ITF - W15 Telde 0-0 Marina Markina 0-6,1-4 Sarah Van Emst
Tenis ATP - Barcelona 15-0 [156] Andrea Vavassori 6-4,0-1 Roberto Bautista Agut [84]
Tenis ITF - W50 Calvi 40-40 Sarah Beth Grey 6-3,1-0 Chiara Girelli
Tenis ATP - Mníchov - mužská štvorhra 0-0 Galloway/King 5-2 Peers/Smith
Tenis ATP - Barcelona - mužská štvorhra 40-30 Granollers/Zeballos 6-3,1-3 Rincon/Roca Batalla
Tenis ATP - Mníchov - mužská štvorhra 0-0 Bhambri/Olivetti 4-6,1-0 Gille/Vliegen
Tenis ATP - Mníchov 0-0 [179] Rudolf Molleker 6-4,0-0 Jack Draper [46]
Tenis WTA - Oeiras 0-0 [246] Katherine Sebov 4-6,0-1 Kristina Mladenovic [252]
Tenis ITF - W35 Santa Margherita 0-0 [377] Oleksandra Oliynykova 6-1,4-1 Jenny Duerst [248]
Tenis ITF - M15 Šymkent 40-40 Denis Klok 6-4,3-1 Erik Arutiunian
Tenis ITF - M15 - Antalya 30-0 Aleksandre Metreveli 6-4,3-1 Stefan Palosi
Tenis ITF - M15 - Antalya 0-0 Kokoro Isomura 3-6,6-4,0-0 Stijn Slump
Tenis ITF - W35 Hammamet A-40 Ikumi Yamazaki 6-4,4-4 Valentini Grammatikopoulou
Tenis ITF - W35 Hammamet 40-A [206] Maria F Herazo Gonzalez 4-6,0-1 Julie Struplova [298]
Tenis ITF - W15 Antalya A-40 Defne Cirpanli 6-1,5-1 Julia Stamatova
Tenis ITF - M25 Hammamet 40-15 Edas Butvilas 6-4,3-1 Alberto B Campos
Tenis ITF - M15 - Antalya 0-0 Oleg Prihodko 4-6,1-6 Mika Brunold
Tenis ITF - M15 Monastir 0-6 Samir Hamza Reguig 1-6,6-6 Alexander Donski
Tenis ITF - M15 Monastir 0-0 Ye Hongyu 1-6,4-6 Grigory Shebekin
Tenis ITF - W15 Monastir 30-15 Dasha Ivanova 7-6,2-1 Maria Fernanda Navarro
Tenis ITF - M25 Hammamet 0-0 [483] Constantin B Kouzmine 6-3,3-2 Aziz Ouakaa [255]
Tenis ITF - W15 Monastir 30-30 Zeel Desai 2-6,5-4 Arabella Koller
Tenis ATP - Bukurešť - mužská štvorhra 0-0 Borges/Stalder 6-3,1-2 Copil/Pavel
Tenis ITF - W50 Calvi 0-0 Lara Schmidt 6-2,6-3 Maja Radenkovic
Tenis ITF - W75 Chiasso 0-0 Alina Granwehr 4-6,6-4,0-0 Lucia Cortez Llorca
Tenis ITF - M25 Santa Margherita 30-0 Oleksii Krutykh 4-6,4-4 Gabriele Piraino
Tenis ATP - Bukurešť 0-0 [128] Gregoire Barrere 4-3 Thanasi Kokkinakis [94]
Tenis ATP - Bukurešť 15-40 [79] Arthur Rinderknech 3-6,0-0 Alejandro Tabilo [41]
Tenis ITF - W75 Koper 40-30 [397] Aurora Zantedeschi 7-6,1-4 Chloe Paquet [154]
Tenis ITF - W75 Chiasso 15-30 [86] Kayla Day 6-4,1-6,4-1 Anna Gabric [425]
Tenis ITF - W75 Chiasso 30-30 [112] Julia Riera 3-6,6-3,4-2 Barbora Palicova [313]
Tenis ITF - M25 Santa Margherita 0-0 Kirill Kivattsev 6-3,5-7,0-0 Lorenzo Carboni
Tenis ITF - W15 Šimkent 30-0 Anna Ureke 3-6,6-3,5-6 Edda Mamedova
Konské dostihy JPN Mombetsu 04/17 10:40 preteky - Mombetsu View
Konské dostihy AUS Launceston 04/17 10:30 preteky - Launceston View
Konské dostihy JPN Mombetsu 04/17 10:05 preteky - Mombetsu View
Konské dostihy Fontainebleau 04/17 09:44 Fontainebleau (7. preteky) View
Konské dostihy Reims 04/17 09:31 Reims (8. preteky) View
Kriket ACC Premier Cup 04/17 06:00 Nepál 69/4,73/7 Saudská Arábia
Preteky chrtov AUS Richmond 04/17 11:51 preteky - Richmond View
Preteky chrtov AUS Ballarat 04/17 11:45 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov AUS Richmond 04/17 11:28 preteky - Richmond View
Preteky chrtov AUS Ballarat 04/17 11:21 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov AUS Richmond 04/17 11:07 preteky - Richmond View
Preteky chrtov AUS Ballarat 04/17 10:57 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov AUS Richmond 04/17 10:44 preteky - Richmond View
Preteky chrtov AUS Darwin 04/17 10:41 preteky - Darwin View
Preteky chrtov AUS Ballarat 04/17 10:37 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov AUS Ipswich 04/17 10:32 preteky - Ipswich View
Preteky chrtov AUS The Meadows 04/17 10:27 preteky - The Meadows View
Preteky chrtov AUS Richmond 04/17 10:24 preteky - Richmond View
Preteky chrtov Harlow 04/17 10:23 Harlow (12. preteky) View
Preteky chrtov AUS Darwin 04/17 10:22 preteky - Darwin View
Preteky chrtov AUS Ballarat 04/17 10:18 preteky - Ballarat View
Preteky chrtov Monmore 04/17 10:17 Monmore (5. preteky) View
Preteky chrtov AUS Ipswich 04/17 10:14 preteky - Ipswich View
Preteky chrtov AUS The Meadows 04/17 10:11 preteky - The Meadows View
Preteky chrtov Kilkenny 04/17 10:11 Kilkenny (12. preteky) View
Preteky chrtov Nottingham 04/17 10:09 Nottingham (11. preteky) View
Preteky chrtov AUS Richmond 04/17 10:08 preteky - Richmond View
Preteky chrtov Harlow 04/17 10:04 Harlow (12. preteky) View
Preteky chrtov AUS Richmond 04/17 09:47 preteky - Richmond View
Snooker Majstrovstvá sveta - kvalifikácia 2024 04/17 10:00 Hossein Vafaei 0-0 Jiang Jun
Snooker Majstrovstvá sveta - kvalifikácia 2024 04/17 10:00 Jamie Jones 0-0 Neil Robertson
Snooker Majstrovstvá sveta - kvalifikácia 2024 04/17 10:00 Xiao Guodong 0-0 David Gilbert
Snooker Majstrovstvá sveta - kvalifikácia 2024 04/17 10:00 Jackson Page 0-0 Noppon Saengkham
Snooker Majstrovstvá sveta - kvalifikácia 2024 04/17 10:00 Si Jiahui 0-0 Wu Yize
Snooker Majstrovstvá sveta - kvalifikácia 2024 04/17 10:00 Scott Donaldson 0-0 Ryan Day
Snooker Majstrovstvá sveta - kvalifikácia 2024 04/17 10:00 Joe O'Connor 0-0 Matthew Selt
Snooker Majstrovstvá sveta - kvalifikácia 2024 04/17 10:00 Cao Yupeng 0-0 Pang Junxu
Šípky Modus Super Series Week 8 04/17 10:05 Gilbert van der Meijden 0-0 Lee Cocks
Futsal Ázijský pohár AFC 16:35 Uzbekistan Uzbekistan 2-1 Austrália Austrália
Stolný tenis TT Star Series 11-5 Denis Dorcescu 8-9 Viktor Yefimov
Stolný tenis Setka Cup Kiril Yurchenko 2-8 Nazar Danyliuk
Stolný tenis Setka Cup Kostiantyn Tsoi 6-5 Serhii Semenets
Stolný tenis TT Elite Series Artur Daniel 7-7 Adrian Spychala
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 12-14,2-11 Martin Zizka 0-0 Jiri Pechacek
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-5 Jiri Motak 8-7 Ivo Palmi
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-4 Vladimir Kubat 10-7 Pavel Sprynar
Stolný tenis TT Cup 8-11 Jonas Kulveit 3-8 Adam Kosacky
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 3-11 Matej Varcl 10-8 Petr Serak
Stolný tenis Setka Cup 11-9 Roman Tveritinov 7-5 Bohdan Panchenko
Stolný tenis Setka Cup 7-11 Viacheslav Yarovyi 3-3 Oleksandr Badanin
Stolný tenis TT Cup 7-11 Ondrej Fiklik 8-9 Viktor Skokan
Stolný tenis TT Elite Series 11-8,11-4 Mateusz Golebiowski 9-6 Marcin Jadczyk
Stolný tenis Setka Cup 6-11,11-6,11-6 Eduard Bernatskyi 0-0 Mykola Slozka
Stolný tenis Setka Cup 11-6,11-4 Yevhen Gudimenko 7-6 Pavlo Babenko
Stolný tenis WTT Feeder - Havířov 11-6,11-9 Alvaro Robles 5-4 Milosz Redzimski
Stolný tenis Setka Cup 8-11,11-9,4-11 David Skulina 6-11 Matej Mezera
Bedminton Slovak Open - kvalifikácia 21-9 Emil Dantler 18-19 Idan Schneidman
Bedminton Slovak Open - kvalifikácia John Li 3-4 Andrej Suchy
Bedminton Slovak Open - kvalifikácia 21-8 Tauri Kilk 3-4 Gregor Alic
Bedminton Slovak Open - kvalifikácia 21-18 Reddy S. Stithapragnya 5-9 Loris Dietrich
e-Športy CS2 - Compass 00:30 3DMAX 0-1 BLEED
e-Športy CS2 - European Pro League 01:55 Alliance Alliance 0-0 ECLOT
e-Športy CS2 - EsportsBattle 01:37 Purple Haze 1-3 NightRaid
e-Športy CS2 - Thunderpick World Champs EU Quals 01:58 Gaimin Gladiators 11-5 SINNERS
e-Športy CS2 - Elisa Invitational 01:55 EYEBALLERS 5-2 Endpoint Endpoint
e-Športy CS2 - RES Regional EU 01:55 9 Pandas 0-0 Sangal
e-Športy CS2 - CCT Europe Quals 01:35 RUBY 9-7 JANO
e-Športy CS2 - United21 01:55 UNiTY 0-0 Viperio
e-Športy Honor of Kings - KGL Spring 00:40 WanZhen Esports Club 2-2 Kai Lun Gaming