Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:35 |
Valentyn Chumak v Evgeniy Khurtak
|
|
3-2
|
|
Preteky chrtov |
AUS Albion Park |
05/16 12:35 |
preteky - Albion Park v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W15 Monastir - ženská štvorhra |
05/16 12:35 |
Garkusha/Reguer v Xu/Zhang
|
|
5-7,5-7
|
|
Preteky chrtov |
Oxford |
05/16 12:34 |
Oxford (10. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield |
05/16 12:33 |
Sheffield (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:32 |
Vaclav Coubal v Jaroslav Puk
|
|
2-3
|
|
Preteky chrtov |
AUS Angle Park |
05/16 12:32 |
preteky - Angle Park v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Basketbalové zápasy |
05/16 12:30 |
Mahabad U23 v Ssp Esfahan U23
|
|
75-79
|
|
e-Športy |
SCII - GSL |
05/16 12:30 |
ByuN v NightMare
|
|
1-0
|
|
Plážový volejbal |
Beach Pro Tour Futures Cervia |
05/16 12:30 |
Alfieri/Bigarelli v Kronstad/Ofstaas
|
|
2-0
|
|
Tenis |
ITF - W35 Monzon - ženská štvorhra |
05/16 12:30 |
Martinez Vaquero/Szostak v Rodriguez/Sanchez
|
|
6-4,2-6,4-10
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:30 |
Viktor Hyriavyi v Mykola Antikuz
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:30 |
Viktor Ziakun v Serhii Miroshnychenko
|
|
1-3
|
|
Šípky |
Modus Super Series - 12. týždeň |
05/16 12:30 |
Chris Hurds v Rusty-Jake Rodriguez
|
|
4-3
|
|
Hádzaná |
IHF Continental Trophy U20 |
05/16 12:30 |
Burundi U20 v Uganda U20
|
|
29-43
|
|
Stolný tenis |
Európska olympijská kvalifikácia |
05/16 12:30 |
Mihai Bobocica v Mattias Mongiusti
|
|
4-0
|
|
Stolný tenis |
Európska olympijská kvalifikácia |
05/16 12:30 |
Yaroslav Zhmudenko v Aleksa Gacev
|
|
4-0
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/16 12:30 |
Vladimir Havlicek v Milan Regner
|
|
3-0
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/16 12:30 |
Rostyslav Kliucuk v Jiri Ruzicka
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/16 12:30 |
Vitezslav Malina v Jan Ruzicka
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/16 12:30 |
Filip Valek v Tomas Krenek
|
|
0-3
|
|
Futbal |
Malawi - Super League |
05/16 12:30 |
Mighty Tigers v Baka City
|
|
4-1
|
|
Konské dostihy |
Limerick |
05/16 12:30 |
Limerick (7. preteky) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W35 Monzon - ženská štvorhra |
05/16 12:30 |
Cabaj Awad/Duerst v Alejo/Palazon
|
|
6-1,6-0
|
|
e-Športy |
CS2 - CCT Global Finals |
05/16 12:30 |
Eternal Fire v PARIVISION
|
|
2-0
|
|
Volejbal |
Rusko - Superliga - ženy |
05/16 12:30 |
Om-SibGUOR ženy v YuZGU Atom ženy
|
|
3-0
|
|
Preteky chrtov |
AUS Hobart |
05/16 12:29 |
preteky - Hobart v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Dapto |
05/16 12:26 |
preteky - Dapto v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/16 12:25 |
Vaclav Hejda Jr v Martin Dolezal
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/16 12:25 |
Mateusz Golebiowski v Piotr Chodorski
|
|
3-0
|
|
Tenis |
ITF - W100 Madrid - ženská štvorhra |
05/16 12:25 |
Kalashnikova/Zimmermann v Santamaria/Schoofs
|
|
7-6,6-2
|
|
Bedminton |
Thailand Open - mužská štvorhra |
05/16 12:25 |
Lin/Su v Chen/Liu
|
|
0-2
|
|
Tenis |
Challenger - Oeiras |
05/16 12:25 |
Dennis Novak v Jaime Faria
|
|
6-2,4-6,0-6
|
|
Preteky chrtov |
Nottingham |
05/16 12:24 |
Nottingham (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Mandurah |
05/16 12:23 |
preteky - Mandurah v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Waterford |
05/16 12:22 |
Waterford (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Bordeaux Le Bou |
05/16 12:21 |
Bordeaux Le Bouscat (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/16 12:20 |
Ales Brandtl v Vaclav Nadvornik
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:20 |
Oleh Karpenko v Dmytro Prokopenko
|
|
1-3
|
|
Šípky |
Modus Super Series - 12. týždeň |
05/16 12:20 |
Scott Baker v Dennis van der Ende
|
|
4-0
|
|
Bedminton |
Thailand Open - ženská štvorhra |
05/16 12:20 |
Buhrova/Kantemyr v Chang/Yang
|
|
0-2
|
|
Preteky chrtov |
AUS Albion Park |
05/16 12:20 |
preteky - Albion Park v
|
|
View
|
|
Bedminton |
Slovenia Open - ženy - kvalifikácia |
05/16 12:20 |
Tanvi Sharma v Nadezhda Nazarenko
|
|
2-0
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield |
05/16 12:17 |
Sheffield (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Angle Park |
05/16 12:17 |
preteky - Angle Park v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/16 12:15 |
Martin Pakk v Arvi Tammoja
|
|
2-3
|
|
Tenis |
WTA - Paríž |
05/16 12:15 |
Kristina Mladenovic v Elena-Gabriela Ruse
|
|
1-6,0-6
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/16 12:15 |
Jan Zandecki v Krystian Kolodziej
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - W15 Kursumlijska Banja |
05/16 12:15 |
Alexandra Vasilyeva v Denise Valente
|
|
7-6,4-6,6-1
|
|
Tenis |
ITF - W75 Záhreb |
05/16 12:15 |
Tara Wurth v Leolia Jeanjean
|
|
2-6,6-4,6-4
|
|
Tenis |
ITF - M15 Kuršumlijska Banja |
05/16 12:15 |
Fabrizio Andaloro v George Lazarov
|
|
6-3,6-3
|
|
Tenis |
ITF - M15 Antalya - mužská štvorhra |
05/16 12:15 |
Khoeblal/Verbeek v Filip/Mrva
|
|
1-6,0-6
|
|
Tenis |
ITF - W35 Monzon - ženská štvorhra |
05/16 12:15 |
Paszek/Ryser v Micic/Toma
|
|
6-1,7-6
|
|
Preteky chrtov |
Oxford |
05/16 12:14 |
Oxford (10. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Hobart |
05/16 12:14 |
preteky - Hobart v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/16 12:10 |
Mateusz Misiak v Mateusz Zagajewski
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:10 |
Dmitriy Zaporozhets v Vasiliy Smyk
|
|
2-3
|
|
Konské dostihy |
Vaal (SA) |
05/16 12:10 |
Vaal (SA) (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Strasbourg |
05/16 12:08 |
Štrasburg (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Dapto |
05/16 12:08 |
preteky - Dapto v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/16 12:05 |
Franciszek Jastrzebowski v Denys Kovtanyuk
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:05 |
Artem Trofymchuk v Denis Mykytuk
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - M15 Kalmar - mužská štvorhra |
05/16 12:05 |
Kaukovalta/Vasa v Munkhammar/Renard
|
|
6-4,6-4
|
|
Šípky |
Modus Super Series - 12. týždeň |
05/16 12:05 |
Ryan Furness v Joshua Carter
|
|
4-0
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:05 |
Artem Yurkov v Oleksii Nadporozhskyi
|
|
1-3
|
|
Tenis |
ITF - M15 Prijedor |
05/16 12:05 |
Drazen Petrovic v Andrej Nedic
|
|
0-6,2-6
|
|
Preteky chrtov |
AUS Mandurah |
05/16 12:05 |
preteky - Mandurah v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Waterford |
05/16 12:04 |
Waterford (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield |
05/16 12:02 |
Sheffield (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
AUS Albion Park |
05/16 12:02 |
preteky - Albion Park v
|
|
View
|
|
Basketbal |
China University Basketball League One |
05/16 12:00 |
Shandong University of Science And Technology v Shihezi University
|
|
89-84
|
|
Stolný tenis |
TT Star Series |
05/16 12:00 |
David Reitspies v Miguel Vilchez
|
|
2-3
|
|
e-Športy |
Mobile Legends - MPL Cambodia |
05/16 12:00 |
Duck Rice Esport v PRO Esports
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/16 12:00 |
Michal Lysakowski v Adam Gdula
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/16 12:00 |
Daniel Bak v Marcin Jadczyk
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/16 12:00 |
Martin Huk v Ales Bayer
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/16 12:00 |
Jiri Plachy v Lukas Malek
|
|
3-2
|
|
e-Športy |
DOTA2 - RES Regional EU |
05/16 12:00 |
Nemiga v NAVI Junior
|
|
1-1
|
|
e-Športy |
CS2 - CCT Europe Series 4 Play-In |
05/16 12:00 |
RoundsGG v 777 Esports
|
|
1-2
|
|
Tenis |
Challenger - Tunisko |
05/16 12:00 |
Valentin Royer v Genaro Alberto Olivieri
|
|
6-1,6-2
|
|
Tenis |
ITF - W75 Záhreb - ženská štvorhra |
05/16 12:00 |
Naef/Pigossi v Kulambayeva/Sakellaridi
|
|
4-6,6-2,10-6
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:00 |
Oleg Shvydkyi v Viacheslav Yarovyi
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:00 |
Lukas Adam v Josef Chalupa
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/16 12:00 |
Ihor Torhachov v Oleksandr Lyman
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/16 12:00 |
Milan Bezdicek v Roman Hudeczek
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/16 12:00 |
Jan Manhal Jnr v Pavel Chvatal
|
|
2-3
|
|
Volejbal |
Keňa - Národná liga |
05/16 12:00 |
Base Yetu v KDF
|
|
0-3
|
|
Basketbal |
Filipíny - MPBL |
05/16 12:00 |
Quezon Huskers v Paranaque Patriots
|
|
81-75
|
|
Futbal |
Argentína - Liga rezervných tímov |
05/16 12:00 |
Almirante Brown rezervný tím v All Boys rezervný tím
|
|
0-1
|
|
Volejbal |
Keňa - Národná liga |
05/16 12:00 |
Trail Blazers v Prisons Rift Valley
|
|
View
|
|
Basketbal |
Malajzia - MPL D-League U20 |
05/16 12:00 |
NS Matrix Deers U20 v MBC Kirin U20
|
|
52-77
|
|
Volejbal |
Alžírsko - 1A |
05/16 12:00 |
ASV Blida v ESE Eulma
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - M15 Addis Ababa - mužská štvorhra |
05/16 12:00 |
Ganta/Javia v Dev/Kalyanpur
|
|
4-6,3-6
|
|
e-Športy |
CS2 - RES Regional EU |
05/16 12:00 |
Metizport v Rare Atom
|
|
2-0
|
|
Futbal |
Keňa - Premier League |
05/16 12:00 |
KCB v Gor Mahia
|
|
0-0
|
|
Futbal |
Arménsko - Prvá liga |
05/16 12:00 |
FC Syunik v FC Nikarm
|
|
5-0
|
|
Futbal |
Rusko - Pervyj Divizion |
05/16 12:00 |
FK Tyumen v SKA Energija Chabarovsk
|
|
1-0
|
|
Futbal |
Etiópia - Premier League |
05/16 12:00 |
Wolaita Dicha v Ethiopia Nigd Bank
|
|
0-5
|
|
Futbal |
Nórsko - 2. divízia - skupina 2 |
05/16 12:00 |
Kjelsås v Valerenga 2
|
|
3-1
|
|
Preteky chrtov |
AUS Sandown Par |
05/16 11:59 |
preteky - Sandown Park v
|
|
View
|
|