Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/31 17:30 |
Jan Jirek v Michal Zobac
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/31 17:30 |
Jiri Nesnera v Rostyslav Kliucuk
|
|
3-2
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/31 17:30 |
Arsenal (Thomas) Esports v Tottenham (Pascal) Esports
|
|
0-2
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/31 17:30 |
Man Utd (Iron) Esports v Man City (Kai) Esports
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/31 17:30 |
Krzysztof Zapala v Jakub Nowak
|
|
3-0
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/31 17:30 |
Mykola Antikuz v Valentyn Kurliuk
|
|
3-0
|
|
Plážový volejbal |
Beach Pro Tour Futures Spiez ženy |
05/31 17:30 |
Kernen/Niederhauser v Makhno/Rylova
|
|
21-18
|
|
e-Športy |
CS2 - CCT South America |
05/31 17:30 |
Dusty Roots v FURIA Academy
|
|
2-0
|
|
Tenis |
ITF - M15 San Diego |
05/31 17:30 |
Alan F R Fierros v Noah Zamora
|
|
6-2,3-6,6-1
|
|
Tenis |
ITF - W50 Montemor-O-Novo - ženská štvorhra |
05/31 17:30 |
Kung/Laskevich v Ma/Raina
|
|
6-3,6-4
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/31 17:30 |
Arsenal (Lewa) Esports v Barcelona (Shelby) Esports
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/31 17:30 |
Szymon Sporek v Lukasz Jarocki
|
|
2-3
|
|
e-Športy |
VALORANT - Saudi eLeague |
05/31 17:30 |
The Ultimates v Twisted Minds
|
|
View
|
|
e-Športy |
VALORANT - Saudi eLeague |
05/31 17:30 |
The Vicious v Vision Esports
|
|
View
|
|
e-Športy |
VALORANT - Saudi eLeague |
05/31 17:30 |
Underground Gaming v Onyx Ravens
|
|
View
|
|
e-Športy |
VALORANT - Saudi eLeague |
05/31 17:30 |
KR Esports v G3 Esports
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/31 17:30 |
FC Porto (Ivan) Esports v Dortmund (Goliath) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/31 17:30 |
A.Bilbao (TongPo) Esports v Real Madrid (Mosquito) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/31 17:30 |
Girona (Carlos) Esports v A.Madrid (Professor) Esports
|
|
2-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/31 17:30 |
Roman Merkl v Tomas Hucko
|
|
2-3
|
|
Konské dostihy |
San Isidro |
05/31 17:30 |
San Isidro (13. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
Rakúsko - Landesliga |
05/31 17:30 |
ASV Schrems v Kottingbrunn
|
|
2-0
|
|
Futbal |
Rakúsko - Landesliga |
05/31 17:30 |
Parndorf v ASK Marz
|
|
6-0
|
|
Futbal |
Nemecko - Landesliga |
05/31 17:30 |
FV Preussen Eberswalde v Werderaner FC Viktoria
|
|
1-3
|
|
Futbal |
Nemecko - Berlin-Liga |
05/31 17:30 |
TSV Rudow v SV Empor Berlin
|
|
1-3
|
|
Futbal |
Nemecko - Berlin-Liga |
05/31 17:30 |
SC Charlottenburg v Frohnauer SC
|
|
2-1
|
|
e-Športy |
VALORANT - VCT Game Changers - EMEA |
05/31 17:30 |
BBL Queens v Odd 1 OUT
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Down Royal |
05/31 17:30 |
Down Royal (7. preteky) v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Nemecko - Pro A |
05/31 17:30 |
PS Karlsruhe v Fraport Skyliners
|
|
93-79
|
|
e-Športy |
CS2 - Tipsport Cup |
05/31 17:30 |
Sampi v Dynamo Eclot
|
|
0-2
|
|
Futbal |
Luxembursko - Division Nationale - Play-off |
05/31 17:30 |
UN Kaerjeng v US Hostert
|
|
1-3
|
|
Basketbal |
Turecko - BSL |
05/31 17:30 |
Anadolu Efes v Pinar Karsiyaka
|
|
82-68
|
|
Kriket |
T20 Blast |
05/31 17:30 |
Glamorgan v Surrey
|
|
181/7(20)-200/8(20)
|
|
Kriket |
T20 Blast |
05/31 17:30 |
Somerset v Essex
|
|
197/6(19.1)-193/6(20)
|
|
Kriket |
T20 Blast |
05/31 17:30 |
Leicestershire v Yorkshire
|
|
155/3(14.1)-151/7(20)
|
|
Kriket |
T20 Blast |
05/31 17:30 |
Nottinghamshire v Northants
|
|
154/10(19.2)-157/2(13.2)
|
|
Kriket |
T20 Blast |
05/31 17:30 |
Durham v Birmingham Bears
|
|
101/10(18.1)-105/4(16.1)
|
|
Futbal |
Majstrovstvá Európy - ženy - kvalifikácia |
05/31 17:30 |
Malta ženy v Bosna a Hercegovina ženy
|
|
0-1
|
|
Futbal |
Švédsko - 2. divízia - Södra Götaland |
05/31 17:30 |
IFK Berga v FK Karlskrona
|
|
1-2
|
|
Futbal |
Nemecko - Oberliga - NOFV Nord |
05/31 17:30 |
TSG Neustrelitz v Anker Wismar
|
|
4-0
|
|
Futbal |
Rakúsko - Regionalliga Ost |
05/31 17:30 |
TWL Elektra v SCU Ardagger
|
|
0-2
|
|
Futbal |
Rakúsko - Regionalliga Ost |
05/31 17:30 |
Favoritner AC v Wiener Sportclub
|
|
4-5
|
|
Futbal |
Rakúsko - Regionalliga Ost |
05/31 17:30 |
Oberwart v Rapid Viedeň II
|
|
2-4
|
|
Futbal |
Rakúsko - Regionalliga Ost |
05/31 17:30 |
Kremser SC v SV Leobendorf
|
|
View
|
|
Futbal |
Rakúsko - Regionalliga Ost |
05/31 17:30 |
FCM Traiskirchen v FK Austria Viedeň B
|
|
0-3
|
|
Futbal |
Rakúsko - Regionalliga Ost |
05/31 17:30 |
Neusiedl v FC Mauerwerk
|
|
1-2
|
|
Futbal |
Rakúsko - Regionalliga Ost |
05/31 17:30 |
ASV Drassburg v SC Wiener Viktoria
|
|
3-0
|
|
Preteky chrtov |
Harlow EVE |
05/31 17:29 |
Harlow - večer (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/31 17:28 |
BOS Celtics (MIST) Esports v MEM Grizzlies (CARNAGE) Esports
|
|
65-68
|
|
Rugby union |
World Rugby SVNS Series |
05/31 17:28 |
Argentína 7s v Veľká Británia 7s
|
|
31-5
|
|
Konské dostihy |
Gulfstream |
05/31 17:27 |
preteky - Gulfstream v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Sheffield EVE |
05/31 17:26 |
Sheffield - večer (13. preteky) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - M15 Vrhnika - mužská štvorhra |
05/31 17:25 |
Castagnola/Fondriest v Rossi/Sorrentino
|
|
away
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/31 17:25 |
Milan Dvorak v Vladimir Hnilica
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
WTT Contender - Mendoza - ženy |
05/31 17:25 |
Tung-Chuan Chien v Franziska Schreiner
|
|
3-2
|
|
Tenis |
ITF - W50 Montemor-O-Novo - ženská štvorhra |
05/31 17:25 |
Loeb/Mateas v Brooks/Chong
|
|
7-5,4-6,8-10
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/31 17:25 |
Spartak Abalmaz v Oleksandr Kovalchuk
|
|
3-1
|
|
Konské dostihy |
Catterick |
05/31 17:25 |
Catterick (6. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
Poľsko - III. Liga |
05/31 17:25 |
KSZO Ostrowiec v Wislanie Jaskowice
|
|
0-2
|
|
Konské dostihy |
Marseille-Borel |
05/31 17:23 |
Marseille-Borely (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/31 17:22 |
Aston Villa (Fratello) Esports v Newcastle (Izzy) Esports
|
|
0-1
|
|
Preteky chrtov |
Oxford EVE |
05/31 17:21 |
Oxford - večer (10. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/31 17:20 |
Vitalii Klymenko v Yurii Priadko
|
|
0-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/31 17:20 |
Jiri Plachy v Jan Hendrych
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
ETTU Europe Trophy - ženy |
05/31 17:20 |
Aleksandra Vovk v Mihaela Suzana Encea
|
|
3-2
|
|
Plážový volejbal |
Beach Pro Tour Futures Spiez ženy |
05/31 17:20 |
Shields/Poppinga v Piersma/Bekhuis
|
|
17-21
|
|
Tenis |
ITF - W35 Santo Domingo - ženská štvorhra |
05/31 17:20 |
Bozovic/Wong v R Gonzalez/Schmidt
|
|
4-6,7-6,3-10
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/31 17:20 |
Serhii Solomko v Serhii Hovorunets
|
|
3-0
|
|
Konské dostihy |
Tramore |
05/31 17:20 |
Tramore (7. preteky) v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball - H2H GG League - 4x5min. |
05/31 17:18 |
DAL Mavericks (SURGEON) Esports v CLE Cavaliers (RASCAL) Esports
|
|
88-83
|
|
Preteky chrtov |
Towcester EVE |
05/31 17:17 |
Towcester - večer (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Club Hipico |
05/31 17:17 |
Club Hipico (21. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Vincennes |
05/31 17:15 |
Vincennes (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
ETTU Europe Trophy - ženy |
05/31 17:15 |
Sofija Sheredeha v Anita Nyitrai
|
|
1-3
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/31 17:15 |
Lazio (Cleo) Esports v Napoli (MisterX) Esports
|
|
0-0
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/31 17:15 |
Juventus (Adriano) Esports v Inter (Lucas) Esports
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/31 17:15 |
Arsenal (Lewa) Esports v Lazio (Madisson) Esports
|
|
5-1
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/31 17:15 |
Liverpool (Mateo) Esports v Man Utd (Iron) Esports
|
|
3-0
|
|
Futbal |
e-Futbal - Jadranská liga - 10 min. hra |
05/31 17:15 |
Arsenal (Thomas) Esports v Man City (Kai) Esports
|
|
4-0
|
|
Basketbal |
FIBA 3x3 World Tour |
05/31 17:15 |
Ub 3x3 v Paris 3x3
|
|
14-16
|
|
Tenis |
ITF - M15 San Diego |
05/31 17:15 |
Alex Knaff v Jacob Brumm
|
|
6-1,6-4
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/31 17:15 |
Heiki Magi v Markus-Oliver Annuk
|
|
1-3
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/31 17:15 |
FC Porto (Ivan) Esports v Barcelona (Shelby) Esports
|
|
5-2
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/31 17:15 |
Barcelona (Arthur) Esports v A.Madrid (Professor) Esports
|
|
1-4
|
|
Futbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
05/31 17:15 |
A.Bilbao (TongPo) Esports v Girona (Carlos) Esports
|
|
1-5
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/31 17:15 |
David Chmelik v Pavel Moulis
|
|
2-3
|
|
Futbal |
Fínsko - Kolmonen |
05/31 17:15 |
ESPA v LJS
|
|
3-1
|
|
Futbal |
Fínsko - Kolmonen |
05/31 17:15 |
AFC Keltik v ToU
|
|
0-1
|
|
Futbal |
Švédsko - 2. divízia - Norra Götaland |
05/31 17:15 |
Herrestads AIF v IFK Skövde FK
|
|
0-1
|
|
Konské dostihy |
Doncaster |
05/31 17:15 |
Doncaster (7. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Nottingham EVE |
05/31 17:14 |
Nottingham - večer (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Churchill Downs |
05/31 17:14 |
preteky - Churchill Downs v
|
|
View
|
|
Futbal |
Mexiko - Liga TDP |
05/31 17:11 |
Acatlán v Faraones Texcoco
|
|
1-3
|
|
Preteky chrtov |
Harlow EVE |
05/31 17:11 |
Harlow - večer (12. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
ETTU Europe Trophy - ženy |
05/31 17:10 |
Katarzyna Trochimiuk v Lilou Massart
|
|
1-3
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/31 17:10 |
Newcastle (Izzy) Esports v West Ham (Bolec) Esports
|
|
2-0
|
|
Futbal |
Esoccer Battle - 8 min. hra |
05/31 17:10 |
Chelsea (borees) Esports v Aston Villa (Fratello) Esports
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - W15 San Diego |
05/31 17:10 |
Leyla Fiorella Britez Risso v Gabriella Broadfoot
|
|
6-3,2-6,3-6
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/31 17:10 |
Krzysztof Kotyl v Blazej Szczepanek
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/31 17:10 |
Yevhenii Honchar v Oleksandr Bondarchuk
|
|
3-0
|
|