Date | R | Domáci v Hostia | - |
03/17 11:10 |
27 |
[318] Guiomar Maristany Zuleta De Reales v Cristina Dinu
[307] |
6-4,6-1
|
03/17 09:30 |
27 |
[178] Tara Wurth v Gergana Topalova
[317] |
4-6,3-6
|
03/17 09:20 |
27 |
[226] Iryna Shymanovich v Kathinka Von Deichmann
[309] |
6-3,6-4
|
03/16 12:40 |
26 |
[178] Tara Wurth v Cagla Buyukakcay
[261] |
6-0,6-3
|
03/16 12:15 |
26 |
[226] Iryna Shymanovich v Caijsa W Hennemann
[342] |
6-7,7-5,7-5
|
03/16 10:15 |
26 |
[317] Gergana Topalova v Sada Nahimana
[267] |
6-4,6-2
|
03/16 09:45 |
26 |
Carlota M Cirez v Ariana Geerlings
|
6-2,2-6,4-6
|
03/16 09:30 |
26 |
[221] Alexandra Ignatik v Guiomar Maristany Zuleta De Reales
[318] |
2-6,3-6
|
03/16 09:00 |
26 |
Joelle Lilly Sophie Steur v Cristina Dinu
|
7-6,3-6,0-6
|
03/16 09:00 |
26 |
[309] Kathinka Von Deichmann v Marie Benoit
[196] |
3-6,6-3,6-4
|
03/16 07:55 |
26 |
[214] Rosa Vicens Mas v Sapfo Sakellaridi
[316] |
6-0,6-2
|
03/15 14:50 |
25 |
[263] Carlota M Cirez v Julia Middendorf
[403] |
6-1,6-1
|
03/15 14:10 |
25 |
[226] Iryna Shymanovich v Irene Burillo Escorihuela
[303] |
6-3,6-0
|
03/15 13:50 |
25 |
Gergana Topalova v Anastasiya K Soboleva
|
7-6,6-7,6-1
|
03/15 12:40 |
25 |
[261] Cagla Buyukakcay v Yvonne Cavalle-Reimers
[351] |
1-6,6-4,6-4
|
03/15 12:15 |
25 |
[221] Alexandra Ignatik v Ioana Loredana Rosca
[462] |
3-6,7-5,7-6
|
03/15 11:40 |
25 |
Angela Fita Boluda v Joelle Lilly Sophie Steur
|
5-7,1-6
|
03/15 10:35 |
25 |
[267] Sada Nahimana v Ekaterine Gorgodze
[244] |
6-3,6-2
|
03/15 09:30 |
25 |
[178] Tara Wurth v Andreea Prisacariu
[442] |
6-3,5-7,7-5
|
03/15 08:00 |
25 |
[407] Mia Ristic v Marie Benoit
[196] |
1-6,7-6,4-6
|
03/15 08:00 |
25 |
Xinxin Yao v Kathinka Von Deichmann
|
4-6,3-6
|
03/15 08:00 |
25 |
[342] Caijsa W Hennemann v Francisca Jorge
[298] |
2-6,6-2,6-2
|
03/15 07:50 |
25 |
[307] Cristina Dinu v Katharina Hobgarski
[212] |
6-3,2-6,6-3
|
03/14 13:50 |
25 |
Ariana Geerlings v Ekaterina Vl. Makarova
|
6-3,6-1
|
03/14 12:10 |
25 |
Noelia Bouzo Zanotti v Sapfo Sakellaridi
|
6-4,0-6,3-6
|
03/14 11:45 |
62 |
Nahia Berecoechea v Joelle Lilly Sophie Steur
|
6-7,6-0,8-10
|
03/14 11:30 |
25 |
Rosa Vicens Mas v Alisha Reayer
|
7-5,6-2
|
03/14 11:00 |
25 |
Camila Romero v Guiomar Maristany Zuleta De Reales
|
5-7,3-6
|
03/14 10:30 |
62 |
[387] Olga Helmi v Ioana Loredana Rosca
[462] |
7-5,4-6,5-10
|
03/14 09:30 |
62 |
Yvonne Cavalle-Reimers v Fiona Ferro
|
6-1,7-6
|
**ITF - W25 Palmanova**
Pozývame všetkých milovníkov tenisu na prestížny turnaj ITF - W25 Palmanova, ktorý sa uskutoční v malebnom prímorskom meste Palmanova na španielskom ostrove Mallorca. Turnaj je súčasťou medzinárodného ženského okruhu ITF World Tennis Tour a priláka špičkové tenistky z celého sveta.
**Dátum:** Od 24. do 30. apríla 2023
**Miesto:** Tenisový areál Santa Ponsa, Palmanova, Španielsko
**Formát:**
* Jednotlivky: 32 hráčok
* Štvorhra: 16 párov
**Zaujímavosti:**
* Víťazka jednotlivkýň získa 50 bodov do rebríčka WTA
* Pre všetky účastníčky sú pripravené štedré odmeny
* Turnaj sa odohráva na antukových kurtoch
* Vstup pre divákov je voľný
Pridajte sa k nám na vzrušujúce tenisové súboje a užite si atmosféru tohto prestížneho podujatia. Sledujte zápasové výsledky, pohovorte si s hráčkami a užite si skvelú tenisovú zábavu.
**Hashtag:** #ITFPalmanova