Date | R | Domáci v Hostia | - |
09/08 12:00 |
29 |
Santiago F R Taverna v Matias Zukas
|
6-7,3-6
|
09/07 18:00 |
28 |
Matias Zukas v Valentin Florez
|
4-6,6-3,6-4
|
09/07 16:00 |
28 |
Juan Ignacio Galarza v Santiago F R Taverna
|
2-6,4-6
|
09/06 18:10 |
27 |
Juan Ignacio Galarza v Gonzalo Villanueva
|
6-3,7-5
|
09/06 17:50 |
27 |
Rafael Matos v Santiago F R Taverna
|
7-5,0-6,0-6
|
09/06 15:00 |
27 |
Geronimo E Busleiman v Valentin Florez
|
6-7,4-6
|
09/06 15:00 |
27 |
Genaro Alberto Olivieri v Matias Zukas
|
7-6,3-6,2-6
|
09/05 20:20 |
26 |
Valentin Florez v Franco Agamenone
|
6-1,6-3
|
09/05 18:30 |
26 |
Geronimo E Busleiman v Francisco Cerundolo
|
0-6,7-6,6-4
|
09/05 18:30 |
26 |
Francisco Comesana v Matias Zukas
|
6-7,6-7
|
09/05 16:50 |
26 |
Maximiliano Estevez v Gonzalo Villanueva
|
6-0,5-7,1-6
|
09/05 15:50 |
26 |
Genaro Alberto Olivieri v Tomas Farjat
|
7-6,6-0
|
09/05 14:30 |
26 |
Guido Ivan Justo v Santiago F R Taverna
|
1-6,6-0,3-6
|
09/05 14:30 |
26 |
Rafael Matos v Lorenzo Gagliardo
|
6-1,6-1
|
09/05 14:30 |
26 |
Juan Ignacio Galarza v Arklon H D Pino
|
7-5,6-4
|
09/04 20:45 |
25 |
Ezequiel A Santalla v Francisco Cerundolo
|
1-6,2-6
|
09/04 18:40 |
25 |
Geronimo E Busleiman v Santiago Besada
|
6-2,6-0
|
09/04 17:30 |
25 |
Federico Moreno v Tomas Farjat
|
Retired
|
09/04 16:40 |
25 |
Francisco Comesana v Mateo Galdon
|
6-4,6-4
|
09/04 16:10 |
25 |
Santiago F R Taverna v Mateo Nicolas Martinez
|
2-6,7-5,7-5
|
09/04 15:45 |
25 |
Eduardo Agustin Torre v Maximiliano Estevez
|
0-6,4-6
|
09/04 14:30 |
25 |
Genaro Alberto Olivieri v Leonardo Aboian
|
6-2,6-3
|
09/04 14:30 |
25 |
Guido Ivan Justo v Esteban Bruna
|
6-4,6-4
|
09/04 14:30 |
25 |
Juan Ignacio Galarza v Agustin Riquelme Coppari
|
6-0,6-2
|
09/03 18:30 |
25 |
[175] Franco Agamenone v Camilo Ugo Carabelli
[405] |
2-6,6-3,6-3
|
09/03 18:10 |
25 |
Daniil Zarichanskyy v Gonzalo Villanueva
|
Retired
|
09/03 16:40 |
25 |
Ignacio Novo v Matias Zukas
|
3-6,2-6
|
09/03 16:30 |
25 |
Lorenzo Gagliardo v Ignacio Carou
|
7-6,6-1
|
09/03 15:00 |
25 |
Luciano Tacchi v Valentin Florez
|
0-6,3-6
|
09/03 14:45 |
25 |
Rafael Matos v Alejo Vilaro
|
6-2,6-1
|
**ITF Argentina F4**
Medzinárodný tenisový turnaj ITF Argentina F4 je profesionálny tenisový turnaj na okruhu ITF Men's World Tennis Tour. Turnaj sa hrá na antukových kurtoch v argentínskom Buenos Aires.
**Formát**
Turnaj sa hrá v štandardnom formáte turnaja ITF s 32-člennou súťažou dvojhry a 16-člennou súťažou štvorhry. Zúčastňujú sa na ňom hráči z celého sveta, vrátane domácich talentov a medzinárodných hviezd.
**História**
Turnaj ITF Argentina F4 sa prvýkrát konal v roku 2023 a rýchlo sa stal populárnou udalosťou v kalendári ITF. Turnaj pomáha rozvíjať mladé tenisové talenty a poskytuje hráčom platformu na získavanie skúseností a bodovanie v rebríčku ATP.
**Bodové ohodnotenie**
Víťaz turnaja získava 18 bodov do rebríčka ATP, zatiaľ čo finalista dostane 12 bodov. Všetci ostatní účastníci získavajú body v závislosti od svojho výkonu v turnaji.
**Minulí víťazi**
Prvým víťazom turnaja ITF Argentina F4 bol argentínsky hráč Mariano Navone.
**Zaujímavosti**
* Turnaj sa hrá na antuke, čo je preferovaný povrch v Argentíne.
* Turnaja sa zúčastnili aj niektorí z najlepších argentínskych tenisových talentov, ako napríklad Hugo Dellien a Camilo Ugo Carabelli.
* Turnaj ITF Argentina F4 pomáha zvyšovať popularitu tenisu v Argentíne a objavovať nových hráčov.