Related Teams
Al Yarmouk

Results

Kuvajt - juniorská liga 03/28 15:30 - Al Yarmouk U19 v Al-Shabab SC U19 - View
Kuvajt - juniorská liga 03/15 15:33 - Al Yarmouk U19 v Al Salibikhaet SC U19 W 3-1
Kuvajt - juniorská liga 03/05 15:19 - Al Yarmouk U19 v Al Salmiyah SC U19 L 0-5
Kuvajt - juniorská liga 02/21 15:14 - Khaitan U19 v Al Yarmouk U19 W 2-4
Al Yarmouk U19 je futbalový klub z Kuvajtu. Klub bol založený v roku 1965 a v súčasnosti hráva v Kuwaitskej Premier League. Al Yarmouk U19 vyhral 10 ligových titulov, 7 pohárov emíra a 5 pohárov korunného princa.

Klub má za sebou bohatú históriu a je jedným z najúspešnejších klubov v Kuvajte. Al Yarmouk U19 predstavuje Kuvajt na medzinárodnej úrovni a klub sa zúčastnil viacerých ázijských súťaží.

V roku 2021 sa Al Yarmouk U19 kvalifikoval do Ligy majstrov AFC, ale v skupinovej fáze bol vyradený. Klub je známy svojimi mladými a talentovanými hráčmi a v posledných rokoch sa mu podarilo vychovať niekoľko hráčov kuvajtskej reprezentácie.

Al Yarmouk U19 je ambiciózny klub s cieľom stať sa jedným z najlepších futbalových klubov v Ázii. Klub má kvalitný káder a skúseného trénera, ktorý verí, že klub má potenciál dosiahnuť veľké veci.