Louisiana Christian Women

Leagues Played
WNCAAB 7 WNCAAB - Extra Games 2

Results

WNCAAB - Extra Games 12/09 21:00 - Louisiana Christian Women v Southern ženy L 45-101
WNCAAB 11/22 00:30 - UL Monroe ženy v Louisiana Christian Women L 107-53
WNCAAB - Extra Games 11/09 17:30 - Louisiana Christian Women v Louisiana Tech ženy L 52-88
WNCAAB 12/03 20:00 - UL Lafayette ženy v Louisiana Christian Women L 62-46
WNCAAB 11/08 00:30 - UL Monroe ženy v Louisiana Christian Women L 88-58
WNCAAB 11/19 23:30 - Northwestern State ženy v Louisiana Christian Women L 78-36
WNCAAB 11/16 17:30 - UL Monroe ženy v Louisiana Christian Women L 71-58
WNCAAB 12/06 20:00 - UL Monroe ženy v Louisiana Christian Women L 96-48
WNCAAB 11/19 23:30 - Alcorn State ženy v Louisiana Christian Women L 86-50
Ženský basketbalový tím USA "Louisiana Christian Women" je tím z Národnej asociácie medzikolegiátnych atletických asociácií (NAIA), ktorý reprezentuje Louisianskú kresťanskú univerzitu v Pineville v Louisiane. Tím súťaží v Juhozápadnej atletickej konferencii (SAC). Hlavným trénerom tímu je Christina Rogers.

LSUC Women sú jedným z najúspešnejších basketbalových programov NAIA, keď vyhrali 16 národných majstrovstiev, najviac zo všetkých tímov NAIA. Vyhrali tiež 23 konferenčných turnajov SAC a 22 majstrovstiev pravidelnej sezóny SAC.

V tíme hrá niekoľko pozoruhodných hráčov, vrátane dvojnásobnej All-American Jaylann Dupreeovej, trojnásobnej All-SAC výberu Adrienne Prejeanovej a All-SAC výberu Taylor Jonhsonovej.

LSUC Women sú známe svojou rýchlou hrou a silnou obranou. V posledných rokoch boli pravidelnými účastníkmi turnaja NAIA National Tournament a vo finále turnaja sa objavili päťkrát za posledných osem rokov.

V sezóne 2022-23 budú LSUC Women hľadať svoj 17. národný šampionát. Tím má silnú skupinu návratek a niekoľko talentovaných nováčikov a očakáva sa, že bude mať ďalší úspešný rok.