Leagues Played
ESKA-ESKANA A1 Women 2

Results

ESKA-ESKANA A1 Women 01/14 18:00 - AS Apollon Women v Nei Esperos Women L 36-53
ESKA-ESKANA A1 Women 12/10 17:30 - AS Apollon Women v EA Paralias Koi Women L 40-81
Ženský basketbalový tím AS Apollon je grécky profesionálny basketbalový klub so sídlom v Patrase. Klub bol založený v roku 1992 a hráva v gréckej prvej divízii, najvyššej gréckej profesionálnej ženskej basketbalovej súťaži. Hlavnou domácou arénou klubu je športová hala "Kostas Davourlis", ktorá má kapacitu 2 100 miest. AS Apollon je jedným z najúspešnejších basketbalových klubov v Grécku, keď získal rekordných 12 titulov majstra Grécka. Okrem toho klub vyhral aj 7 gréckych pohárov a 3 grécke superpoháre. Na európskej scéne AS Apollon dosiahol značné úspechy, keď sa dostal do štvrťfinále Euroligy žien v sezóne 2013-14. Klub je v súčasnosti vedený hlavným trénerom Giorgiosom Mathioudisom a jeho kapitánkou je Vasiliki Tsakalou.