Maďarsko - NB I 08/31 14:30 6 MTK Budapest v Ferencvarosi TC L 2-1
Maďarsko - NB I 08/27 16:30 3 Ferencvarosi TC v Dunaújváros PASE W 2-0
Maďarsko - NB I 08/24 14:30 5 Ferencvarosi TC v Nyiregyhaza Spartacus W 3-1
Maďarsko - NB I 08/17 14:30 4 Gyori ETO v Ferencvarosi TC W 0-1
Maďarský pohár 08/13 15:00 7 Heviz FC v Ferencvarosi TC W 0-8
Svet - priateľské zápasy klubov 08/10 18:45 - Ferencvarosi TC v Chelsea L 1-2
Maďarsko - NB I 07/27 14:30 1 Kecskeméti TE v Ferencvarosi TC W 1-3
Európska liga UEFA - kvalifikácia 07/24 18:30 15 Ferencvarosi TC v HNK Rijeka L 1-2
Európska liga UEFA - kvalifikácia 07/17 18:30 15 HNK Rijeka v Ferencvarosi TC L 1-0
Európska liga UEFA - kvalifikácia 07/10 18:30 14 Ferencvarosi TC v Sliema Wanderers W 2-1
Európska liga UEFA - kvalifikácia 07/01 15:45 14 Sliema Wanderers v Ferencvarosi TC D 1-1
Svet - priateľské zápasy klubov 06/28 14:00 - Ferencvarosi TC v Debreceni VSC L 0-1

Wikipedia - Ferencvárosi TC

Ferencvárosi Torna Club bežne známy ako Ferencváros je maďarský futbalový klub, ktorý sídli v hlavnom meste Budapešť. Tím pôsobí v najvyššej maďarskej lige Nemzeti Bajnokság I. Klub bol založený v roku 1899 a svoje domáce zápasy hráva na štadióne Groupama Arena s kapacitou 23 700 miest.

Ferencvárosi Torna Club (FTC), známy ako Ferencváros, je profesionálny maďarský futbalový klub so sídlom v Budapešti. Je to najúspešnejší klub v maďarskom futbale s 33 titulmi, 24 národnými pohármi a 6 pohármi Ligy. Ferencváros je jediným maďarským klubom, ktorý vyhral európsku trofej, keď vyhral Pohár víťazov pohárov UEFA v roku 1975. Klub hrá svoje domáce zápasy na Groupama Aréne v Budapešti, ktorá má kapacitu 23 600 miest.