Skip Esports

Live Scores

Futbal Argentína - Torneo Regional Amateur 00' CA Juventud Alianza View Independiente de Villa Obrera
Futbal Argentína - Torneo Regional Amateur 00' Sportivo Del Bono View CA Trinidad
Futbal Trinidad a Tobago - Premier League 03' Club Sando Club Sando 0-0 Morvant Caledonia Utd Morvant Caledonia Utd
Futbal Island - Superpohár - ženy 28' Valur Reykjavík ženy Valur Reykjavík ženy 0-1 Vikingur Reykjavik ženy Vikingur Reykjavik ženy
Futbal Alžírsky pohár 28' US Biskra US Biskra 1-1 USM Alger USM Alger
Futbal Anglicko - Southern League Div One 45' Bedford Town Bedford Town 2-0 Welwyn Garden City Welwyn Garden City
Futbal Liga majstrov UEFA 45' Barcelona [1] Barcelona 1-1 PSG [2] PSG
Futbal Liga majstrov UEFA 45' Borussia Dortmund Borussia Dortmund 2-0 Atletico Madrid Atletico Madrid
Futbal Mauritánia - 2. divízia 45' FC Oasis 0-2 ASC Kouva
Futbal Anglicko - Championship 45' Southampton [4] Southampton 3-0 Preston [10] Preston
Futbal Portugalsko - Primeira Liga 45' Famalicao [8] Famalicao 0-1 Sporting [1] Sporting
Futbal Anglicko - Southern Premier League South 48' Sholing [17] Sholing 1-2 Hendon [10] Hendon
Futbal Anglicko - League 1 49' Burton Albion [20] Burton Albion 1-0 Cheltenham [22] Cheltenham
Futbal Anglicko - Northern League Div One 50' Pontefract Collieries Pontefract Collieries 1-0 Sheffield FC Sheffield FC
Futbal Anglicko - Southern League Div One 50' Mousehole 1-0 Tavistock Tavistock
Futbal Írsko - First Division 51' Wexford FC [4] Wexford FC 1-0 Longford Town [10] Longford Town
Futbal Anglicko - National League 51' Oxford City [24] Oxford City 0-2 Bromley [3] Bromley
Futbal Anglicko - National League South 51' Weston Super Mare [15] Weston Super Mare 0-1 Eastbourne Borough [19] Eastbourne Borough
Futbal Anglicko - Isthmian Division One South 51' Badshot Lea 0-2 Westfield
Futbal Anglicko - Southern Premier League Central 52' Kettering [16] Kettering 1-0 Stamford [7] Stamford
Futbal Anglicko - League 1 52' Port Vale [21] Port Vale 1-1 Wycombe [14] Wycombe
Futbal Anglicko - Ryman Premier Division 52' Potters Bar Town [14] Potters Bar Town 1-0 Haringey Borough [21] Haringey Borough
Futbal Anglicko - National League South 53' Taunton Town [21] Taunton Town 1-2 Torquay [20] Torquay
Futbal Anglicko - Southern Premier League South 53' Winchester City [11] Winchester City 2-0 Merthyr Town [5] Merthyr Town
Futbal Anglicko - League 1 53' Portsmouth [1] Portsmouth 1-1 Barnsley [5] Barnsley
Futbal Anglicko - League 2 54' Colchester [22] Colchester 1-0 Grimsby [21] Grimsby
Futbal Anglicko - League 1 54' Peterborough [4] Peterborough 1-1 Fleetwood Town [23] Fleetwood Town
Futbal Anglicko - Isthmian Division One South 54' Binfield Binfield 3-1 Corinthian Casuals Corinthian Casuals
Futbal Anglicko - Ryman Premier Division 54' Lewes [11] Lewes 1-0 Horsham [5] Horsham
Futbal Anglicko - League 1 55' Bristol Rovers [15] Bristol Rovers 0-0 Cambridge Utd [18] Cambridge Utd
Futbal Anglicko - Southern League Div One 55' Biggleswade Town Biggleswade Town 0-1 Hadley Hadley
Futbal Anglicko - Southern Premier League Central 55' Coalville Town [11] Coalville Town 0-0 Stourbridge [13] Stourbridge
Futbal Anglicko - League 2 55' Notts County [14] Notts County 0-4 Stockport [1] Stockport
Futbal Anglicko - League 1 55' Bolton [3] Bolton 1-2 Shrewsbury [19] Shrewsbury
Futbal Anglicko - National League South 55' St Albans [11] St Albans 1-0 Hampton & Richmond [7] Hampton & Richmond
Futbal Anglicko - Ryman Premier Division 55' Folkestone Invicta [15] Folkestone Invicta 0-1 Concord Rangers [20] Concord Rangers
Futbal Severné Írsko - Premier 56' Ballymena Utd [5] Ballymena Utd 1-0 Glenavon [4] Glenavon
Futbal Anglicko - Northern Premier League 56' Atherton Collieries [21] Atherton Collieries 0-0 Macclesfield FC [3] Macclesfield FC
Futbal Anglicko - Northern League Div One 56' Walsall Wood 0-3 Quorn Quorn
Futbal Severné Írsko - IFA Championship 56' Dergview FC [11] Dergview FC 0-1 HW Welders [6] HW Welders
Futbal Anglicko - League 2 56' Walsall [11] Walsall 1-0 Swindon [19] Swindon
Futbal Anglicko - Northern Premier League 56' Matlock Town [17] Matlock Town 0-4 Gainsborough [10] Gainsborough
Futbal Severné Írsko - IFA Championship 56' Ards [10] Ards 1-2 Ballyclare Comrades [8] Ballyclare Comrades
Futbal Anglicko - Northern League Div One 56' Newton Aycliffe Newton Aycliffe 1-3 Dunston UTS Dunston UTS
Futbal Anglicko - Northern League Div One 56' Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo 0-0 Gresley Rovers
Futbal Anglicko - League 2 56' Crawley Town [7] Crawley Town 0-1 Barrow [6] Barrow
Futbal Anglicko - National League South 57' Truro City [17] Truro City 1-0 Dover [24] Dover
Futbal Uruguaj - Liga rezervných tímov 57' Penarol rezervný tím 2-0 Montevideo Wanderers rezervný tím
Futbal Anglicko - National League North 57' Banbury [22] Banbury 0-1 Boston Utd [9] Boston Utd
Futbal Anglicko - Ryman Premier Division 57' Canvey Island [17] Canvey Island 2-1 Hornchurch FC [1] Hornchurch FC
Futbal Anglicko - League 1 57' Oxford Utd [6] Oxford Utd 0-1 Lincoln City [8] Lincoln City
Futbal Anglicko - League 2 57' Mansfield [3] Mansfield 1-0 Accrington Stanley [18] Accrington Stanley
Futbal Anglicko - Ryman Premier Division 57' Whitehawk [12] Whitehawk 2-0 Kingstonian [22] Kingstonian
Futbal Anglicko - Northern Premier League 58' Bamber Bridge [16] Bamber Bridge 0-0 Ilkeston Town [11]
Futbal Škótsko - League One 58' Edinburgh City [10] Edinburgh City 0-0 Montrose [4] Montrose
Futbal Anglicko - National League 58' Halifax [7] Halifax 0-0 Ebbsfleet United [20] Ebbsfleet United
Futbal Severné Írsko - Premier 58' Dungannon Swifts [3] Dungannon Swifts 2-0 Loughgall [1] Loughgall
Futbal Anglicko - National League 59' Rochdale [11] Rochdale 0-0 Boreham Wood [21] Boreham Wood
Futbal Severné Írsko - Premier 59' Linfield [2] Linfield 2-1 Coleraine [6] Coleraine
Futbal Anglicko - National League 59' Wealdstone [17] Wealdstone 0-0 Eastleigh [14] Eastleigh
Futbal Severné Írsko - Premier 59' Crusaders [4] Crusaders 1-1 Cliftonville [3] Cliftonville
Futbal Anglicko - Isthmian Division One South 73' Burgess Hill Town Burgess Hill Town 0-2 Sheppey Utd
Futbal Uruguaj - Liga rezervných tímov 73' Nacional De Football rezervný tím 3-2 Club Atletico Progreso rezervný tím
Futbal Anglicko - U21 Premier League Cup 90' Crystal Palace U21 Crystal Palace U21 4-2 Everton U21 Everton U21
Futbal Belgicko - Superliga - ženy 90' Gent ženy [4] Gent ženy 1-1 Genk ženy [6] Genk ženy
Futbal AFC U23 Asian Cup 93'<sup>+8</sup> Saudská Arábia U23 [2] Saudská Arábia U23 4-2 Tadžikistan U23 [2] Tadžikistan U23
Futbal Brazília - Campeonato Gaucho 2 97'<sup>+7</sup> [4] CF Com Vida SAF 0-1 Monsoon [4]
Futbal Holandský pohár - ženy 118' Ajax ženy Ajax ženy 2-1 Feyenoord ženy
Basketbal Argentína - LDD 1 - 10:00 Instituto LDD 0-0 Ferrocarril Oeste LDD
Basketbal Island - Premier League - ženy 2 - 05:42 Njardvik ženy [3] Njardvik ženy 35-21 Valur ženy [1] Valur ženy
Basketbal Belgicko - Top Division 1 3 - 09:29 [2] Mailleux Comblain 55-29 Kontich Wolves [2]
Basketbal Island - Premier League - ženy 3 - 10:00 Grindavik ženy [2] Grindavik ženy 47-40 Thor AK ženy [2]
Basketbal Argentína - LDD 3 - 04:59 Obras LDD 54-47 Union Santa Fe LDD
Basketbal Belgicko - Top Division 1 4 - 03:53 Latem De Pinde [4] Latem De Pinde 70-59 Basket SKT Ieper [6]
Basketbal Francúzsko - Nationale 1 4 - 00:29 Caen BC Caen BC 68-74 C’Chartres
Basketbal Euroleague 4 - 00:00 Anadolu Efes [9] Anadolu Efes 64-67 Virtus Bologna [10] Virtus Bologna
Basketbal Basketbal - Liga majstrov 4 - 00:32 Telekom Bonn [1] Telekom Bonn 77-87 Peristeri [2] Peristeri
Volejbal Island - Mizunodeild - ženy 17-25 HK ženy 4-3 Afturelding ženy
Volejbal Island - Mizunodeild - ženy 19-25 Volsungur ženy 0-0 KA ženy
Volejbal Taliansko - Regionálna liga U19 18-25,19-25 Malnate U19 11-11 Bronzitaly Ghedi U19
Volejbal Faerské ostrovy - Premier League 25-8,25-19 Fleyr 3-0 IF Fuglafjordur
Volejbal Maďarsko - Regionálna liga 20-25,25-18 Kispest SE 15-23 MAFC Schönherz
Volejbal Poľsko - Liga Siatkówki - ženy 23-25,19-25 Rzeszow ženy [3] Rzeszow ženy 22-21 Chemik Police ženy [1] Chemik Police ženy
Volejbal Egyptská liga 25-20,21-25,25-27,25-21 Al Zohour 2-4 Al Shams
Volejbal Maďarská liga 25-18,23-25,23-25,26-24 [3] DEAC SNK KFT 11-11 MAFC-BME [5]
Volejbal Dánsko - Elitedivision - ženy 25-22,16-25,23-25,25-19 Brondby ženy [4] Brondby ženy 5-4 Gentofte ženy [3] Gentofte ženy
Volejbal Francúzsko - Pro A - ženy 18-25,23-25,26-24 Mulhouse ženy [3] Mulhouse ženy 13-10 Levallois ženy [2]
Bejzbal Univerzitný bejzbal 04/16 20:00 [3] Kennesaw State 0-0 Georgia State [9]
Bejzbal Univerzitný bejzbal 04/16 20:00 Maryland 0-0 Delaware
Bejzbal Univerzitný bejzbal 04/16 20:00 Bradley 0-0 Eastern Illinois
Bejzbal Univerzitný bejzbal 04/16 19:05 [3] Dayton 9-0 Akron [11]
Bejzbal Univerzitný bejzbal 04/16 19:00 [1] Sacred Heart 0-0 Fordham [10]
Bejzbal Univerzitný bejzbal 04/16 19:00 [11] Texas State 3-0 Incarnate Word [4]
Bejzbal Kuba - Serie Nacional 04/16 18:00 Matanzas 8-4 Pinar del Río
Hokej Švajčiarsko - NLA 3 - 12:54 ZSC Lions [1] ZSC Lions 2-1 Lausanne HC [3] Lausanne HC
Hádzaná Island - Úrvalsdeild 15:56 UMF Afturelding [2] UMF Afturelding 11-4 UMF Stjarnan [7] UMF Stjarnan
Tenis Challenger - San Miguel de Tucuman 40-30 Nikos Lehmann 2-5 Lorenzo Joaquin Rodriguez
Tenis WTA - Rouen 0-0 [22] Anastasia Pavlyuchenkova 6-2,4-1 Alice Robbe [265]
Tenis Challenger San Miguel de Tucuman MD 40-30 Dutra Da Silva/Kestelboim 6-7,0-1 Harper/Stevenson
Tenis WTA - Stuttgart 30-40 [31] Linda Noskova 6-3,5-1 Jelena Ostapenko [10]
Tenis WTA - Rouen - ženská štvorhra 40-15 Bains/Lumsden 3-6,4-3 Anshba/Strakhova
Tenis ITF M15 Santiago 30-30 Daniel Antonio Nunez 3-6,1-0 Juan Estevez
Tenis Challenger - Tallahassee 0-30 [246] Thai-Son Kwiatkowski 2-6,6-2,1-1 Tristan Boyer [201]
Tenis Challenger - Tallahassee 40-40 [195] Alexander Ritschard 6-4,2-4 Bruno Kuzuhara [468]
Konské dostihy Turf Paradise 04/16 20:25 preteky - Turf Paradise View
Konské dostihy Fairmount Park 04/16 20:20 preteky - Fairmount Park View
Konské dostihy Horseshoe India 04/16 20:14 Horseshoe Indiana View
Konské dostihy Will Rogers Dow 04/16 20:03 preteky - Will Rogers Downs View
Konské dostihy Concepcion 04/16 20:02 Concepcion (12. preteky) View
Konské dostihy Philadelphia 04/16 19:53 preteky - Philadelphia View
Konské dostihy Horseshoe India 04/16 19:43 Horseshoe Indiana View
Kriket St Lucia T10 Blast 04/16 18:30 Central Castries Mindoo 56/2,131/3 Soufriere Sulphur City Stars
Preteky chrtov Towcester EVE 04/16 20:13 Towcester - večer (11. preteky) View
Preteky chrtov Crayford EVE 04/16 20:08 Crayford - večer (12. preteky) View
Preteky chrtov Doncaster EVE 04/16 20:03 Doncaster - večer (10. preteky) View
Preteky chrtov Swindon EVE 04/16 20:02 Swindon - večer (2. preteky) View
Preteky chrtov Central Park EV 04/16 19:57 Central Park EVE (12. preteky) View
Preteky chrtov Towcester EVE 04/16 19:56 Towcester - večer (11. preteky) View
Futsal Africký pohár národov 20:00 Mauritánia 3-1 Egypt Egypt
Futsal Africký pohár národov 18:16 Líbya Líbya 4-3 Namibia
Stolný tenis TT Elite Series Jaroslaw Rolak 0-0 Robert Szymik
Stolný tenis Setka Cup Valerii Vlasenko 0-0 Roman Konkulovskyi
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Jaromir Kanok 0-0 Jiri Motak
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Kamil Novak 0-0 Pavel Fojt
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Miroslav Cyrus 0-0 Vaclav Pech
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Milan Fisera 0-0 Lukas Krok
Stolný tenis TT Cup Petr Vanek 9-9 Marek Kulisek
Stolný tenis Setka Cup 11-2 Yaroslav Stepanchuk 9-6 Andrii Peretiatko
Stolný tenis TT Elite Series Artur Daniel 6-10 Krystian Kolodziej
Stolný tenis TT Cup 14-12 Dominik Lafek 7-6 Zbynek Vyskocil
Stolný tenis Setka Cup 11-8 Yevhen Gudimenko 9-10 Oleksandr Seliuchenko
Stolný tenis Setka Cup 11-7 Jan Krames Snr 1-2 Matus Zelinka
Stolný tenis TT Star Series 11-7,11-7 Jiri Vrablik 11-9 Snehit Suravajjula
Stolný tenis TT Cup 11-9,12-14,7-11 Jaroslav Brynych 1-2 Adam Kral
Stolný tenis Setka Cup 12-10,14-12,1-11,6-11 Yevhen Pysmennyi 3-9 Roman Cherevko
Stolný tenis TT Star Series 11-8,11-9,7-11 Jiri Vrablik 2-3 Snehit Suravajjula
e-Športy LOL - EMEA Masters Spring Play-In 26:08 GTZ Esports 0-0 BoostGate Esports
e-Športy LOL - EMEA Masters Spring Play-In 21:28 Anorthosis Famagusta 0-0 Ruddy Esports
e-Športy LOL - EMEA Masters Spring Play-In 28:35 A One Man Army 0-1 Entropiq
e-Športy LOL - EMEA Masters Spring Play-In 24:05 GLORE 0-0 Gentle Mates
e-Športy R6 - EUL 00:00 Wolves Esports 0-0 Fnatic Fnatic
e-Športy CS2 - Thunderpick World Champs EU Quals 00:58 KOI 4-4 BLEED