Fínsky pohár 01/28 13:00 1 HJK Helsinki v FC Honka W 3-2
Fínsko - Veikkausliiga 10/23 12:00 33 [2] HJK Helsinki v SJK [3] D 0-0
Fínsko - Veikkausliiga 10/17 15:30 32 [4] FC Ilves v HJK Helsinki [2] W 1-3
Fínsko - Veikkausliiga 10/14 15:30 31 [2] HJK Helsinki v IFK Mariehamn [1] D 1-1
Fínsko - Veikkausliiga 08/07 15:30 20 HJK Helsinki v FC Lahti D 2-2
Európska liga UEFA - kvalifikácia 08/04 16:00 16 HJK Helsinki v IFK Goteborg L 0-2
Fínsko - Veikkausliiga 07/31 15:30 19 FC Inter v HJK Helsinki D 0-0
Európska liga UEFA - kvalifikácia 07/28 17:00 16 IFK Goteborg v HJK Helsinki W 1-2
Fínsko - Veikkausliiga 07/24 15:30 18 HJK Helsinki v PK-35 W 4-2
Európska liga UEFA - kvalifikácia 07/21 16:00 15 HJK Helsinki v Beroe W 1-0
Fínsko - Veikkausliiga 07/17 15:30 16 FC Ilves v HJK Helsinki L 1-0
Európska liga UEFA - kvalifikácia 07/14 17:30 15 Beroe v HJK Helsinki D 1-1
Fínsko - Veikkausliiga 07/10 14:00 17 HJK Helsinki v Kemi City FC W 2-0
Európska liga UEFA - kvalifikácia 07/07 16:00 14 HJK Helsinki v Atlantas Klaipeda D 1-1
Európska liga UEFA - kvalifikácia 06/30 16:00 14 Atlantas Klaipeda v HJK Helsinki W 0-2
Fínsky pohár 06/23 15:30 2 FC Lahti v HJK Helsinki W 0-3
Fínsko - Veikkausliiga 06/18 10:30 15 SJK v HJK Helsinki W 2-3
Fínsky pohár 06/15 15:30 3 KuPS Kuopio v HJK Helsinki W 1-4
Fínsko - Veikkausliiga 06/12 10:30 14 HJK Helsinki v RoPS D 1-1

Helsingin Jalkapalloklubi bežne známy ako HJK Helsinki je fínsky futbalový klub, ktorý sa nachádza v hlavnom meste Helsinki. Tím pôsobí v najvyššej fínskej súťaži Veikkausliiga. Klub vznikol v roku 1907 a svoje domáce zápasy hráva na štadióne Bolt Arena s kapacitou 10 770 miest.

HJK Helsinki je fínsky futbalový klub z Helsínk. Je to najúspešnejší fínsky klub, ktorý vyhral ligu 32-krát a pohár 14-krát. Hráči HJK sú prezývaní Klubi ("klub"). HJK hrá svoje domáce zápasy na štadióne Telia 5G Areena.

HJK bol založený v roku 1907 pod názvom Helsingin Jalkapalloklubi (Helsinský futbalový klub). Klub vyhral svoj prvý fínsky šampionát v roku 1911. V 30. rokoch 20. storočia HJK dominoval fínskemu futbalu a vyhral päť titulov v rade. Po druhej svetovej vojne HJK pokračoval vo svojich úspechoch a vyhral ďalších sedem titulov.

V 90. rokoch 20. storočia HJK vstúpil na európsku scénu a kvalifikoval sa do skupinovej fázy Ligy majstrov UEFA v roku 1998. Odvtedy HJK pravidelne hrá v európskych súťažiach.

HJK je známy svojou silnou mládežníckou akadémiou, ktorá vyprodukovala množstvo fínskych reprezentantov. Niektorí z najznámejších hráčov, ktorí hrali za HJK, sú Jari Litmanen, Mikael Forssell a Sami Hyypiä.